Prečo so SoloYolo?

Cestovanie je čoraz dostupnejšie, lietanie lacnejšie, vybavovanie víz jednoduchšie. Dostať sa do vzdialených destinácií je o to menej závislé od cestovných kancelárií. Avšak SoloYolo prináša originálne výhody, ktoré vytvárajú hlbší zmysel pre zájazdy v skupinách.

Inovatívny charakter zájazdov

Ako cestovatelia s dlhoročnými skúsenosťami si uvedomujeme, že tie najcennejšie spomienky z destinácií nemáme iba vďaka krásnym atrakciám, ale najmä vďaka zážitkom so skvelými ľuďmi. S priateľmi z radov miestnych či iných cestovateľov. A tak vám na našich zájazdoch chceme ponúknuť viac. Preto SoloYolo prichádza s inovatívnym charakterom zájazdov, ktoré sa neorientujú len na to, kam sa ide, ale aj s kým. Na výslnie staviame socializačný prvok počas zájazdov. Do destinácie sa bez cestovky dá dostať jednoducho, no zohnať ľudí rovnakej krvnej skupiny a pripraviť si program cesty zaberie čas. O to sa postará práve SoloYolo a vy sa už len pripojíte.

Komunita cestovateľov – SoloYolo family

U nás nie ste len klientom, ale členom našej komunity, členom SoloYolo family. V SoloYolo komunite sa môžete rýchlo spojiť a nadviazať kontakty s rovnako zmýšľajúcimi ľuďmi nielen na Slovensku, ale na každom kontinente.

Prečo sa stať yolkáčom?

Noví ľudia v tvojom živote. SoloYolo zoznámi každého s každým s takou ľahkosťou, že si to ani nevšimnete a budete mať pocit, že členov zájazdu poznáte roky. 

Posilníte si osobnosť. Tým, že vystúpite z monotónneho kolobehu a vydáte sa tvárou v tvár novým výzvam, posilníte svoje sebavedomie a odhodlanie spoznávať doteraz nepoznané.

Flexibilita zájazdov

SoloYolo zájazdy majú flexibilné programy. K dispozícii je pestrá ponuka aktivít a je už len na vás, na čo v daný deň máte chuť. Nemusíte sa prispôsobovať hektickému programu s presne naordinovanou postupnosťou. On sa prispôsobí vám. Ráno vstaneme a rozhodneme sa, ako strávime deň. Ak si určité miesto obľúbime, môžeme zostať aj dlhšie. 100% flexibilita + 100% starostlivosť.
Chceli by ste si pozrieť nádherné chrámy a ponoriť sa do histórie, surfovať, šnorchlovať alebo dať si kokosové mlieko a zrelaxovať na pláži? Je to len na vás. Na konci budete mať pocit, ako keby ste si zájazd užili vo vlastnej réžií. Atmosféra SoloYolo zájazdu z vás spraví dobrodruha.

Z každého rožku trošku

Cestujeme všestranne. Program zájazdov tvorí ideálna kombinácia historických, ale aj kultúrnych, gurmánskych, relaxačných a zábavných atrakcií. Významnú úlohu zohráva spoznávanie prirodzeného života v krajine. Nestačí len vidieť najkrajší chrám v krajine, ale i navečerať sa v tradičnom podniku, vypiť čaj s miestnymi a porozprávať sa o živote. Vymeňme si informácie, obohaťme sa navzájom o kultúrne postrehy. Prepojme spolu svet a ničme predsudky o iných krajinách, kultúrach či rasách. Tým SoloYolo prináša väčšiu živelnosť zájazdov.

Cestujeme kultivovane

Cestujeme kultivovane. Ekologicky, s láskou k zvieratám, s úctou k ľuďom. Aj cestovanie za sebou niekedy zanecháva nepriaznivé vplyvy a my sa im snažíme vyhýbať! Spoznávanie skutočného obrazu krajiny znamená nielen obdivovať jej prírodné, historické alebo kultúrne klenoty, ale aj konfrontovať sa s temnými stránkami. Medzi ne patria kruté biznisy, ktoré mieria na ľudské emócie. Spočiatku sa tvária ako pozlatené lákadlá pre turistov, no po odkrytí škrupiny zistíme, aký dokáže byť svet skazený.

Nevozíme sa na slonoch, nefotíme s nadrogovanými tigrami. Nechodíme so šelmami na vôdzke, ani neplatíme za fotky s opicami na reťaziach. Nerobíme to, lebo by sme podporili mafiu a zhoršíme utrpenie týchto zvierat. 

Bezpečnosť na cestách

K svetu pristupujeme s rešpektom. Nepretržite sledujeme svetové udalosti, reflektujeme ich a okamžite na nich reagujeme. Vďaka skúsenostiam dané krajiny dobre poznáme a máme v nich výborné kontakty. Miestni nás v kritických chvíľach bleskovo informujú. Na hroziace nebezpečenstvo tak vieme rýchlo zareagovať. SoloYolo zájazdy nesmerujú do kontroverzných krajín, napriek tomu sme pripravení na krízové situácie.

Férové ceny

Cestujeme v skupine. A kde sú skupiny, tam sú skupinové zľavy. Pretože cestujeme viacerí, dokážeme kupovať letenky, nocľahy či vstupné lístky v zľavách. Presne to je dôkaz, ktorý búra mýtus, že s cestovnou kanceláriou sa zájazdy automaticky preplácajú. Za peniaze, ktoré vám ušetríme, vám zabezpečíme neoceniteľné know how, vytvoríme program za vás. Zabudnite na zdĺhavé vyhľadávanie informácií o krajine. Na zájazde vám ich podáme a vy si ich osvojíte s takou ľahkosťou, že budete ohúrení.

A bonus na záver:

Koniec „cenovej diskriminácii“ jednotlivcov na bežných zájazdoch. Na SoloYolo zájazde stretnete solo ľudí a skôr sa dohodnete na zdieľaní izby s niekým. A tak nemusíte doplácať stovky eur za jednolôžkovú izbu.