O SoloYolo

Exotické zájazdy s unikátnym programom pre skupiny solo cestovateľov s yolo zážitkami. Preto SoloYolo. Poznávacie zájazdy, ktorých prioritou je nielen cestovanie, ale aj čas strávený s podobne zmýšľajúcimi ľuďmi. Zájazdy so sviežim mixom úchvatných atrakcií, kulinárskych špecialít, zábavných aktivít a relaxu. SoloYolo nie je len cestovná kancelária. SoloYolo je unikátna filozofia cestovania. SoloYolo je komunita ľudí s rovnakou vášňou.

SoloYolo filozofia

SoloYolo svojím konceptom zájazdov napĺňa predstavy solo cestovateľov o ideálnej dovolenke. Vytvára priestor pre jednotlivcov, ktorí sa na zájazde v skupine bez párov cítia komfortnejšie. Ako solo vytvárame pohodovú atmosféru úžasných ľudí, ktorí sú otvorení novým výzvam a zážitkom na cestách. Preto majú naše zájazdy hlbší rozmer. Jedna z mnohých pridaných hodnôt v réžií SoloYolo. Prídeme solo, ale cestujeme spolu.

Come solo, travel together

Solo

Ako jednotlivci a pritom spolu.
Lebo ako solo sme počas cestovania
otvorenejší novým výzvam a spoznávaniu
nových priateľov.

Yolo

Anglický akronym (you only live once)
symbolizujúci aktívny život plný yolo zážitkov.
Žijeme len raz, tak žime s radosťou, žime yolo.

Pre koho?

Cestovná kancelária so zájazdmi pre solo ľudí:

  • pre solo, ktorí chcú spoznať inšpiratívnych ľudí,
  • pre solo, ktorí nemôžu vycestovať s partnerom,
  • alebo pre solo, ktorí nemajú s kým vycestovať.

SoloYolo dáva priestor aj tým, ktorí sa obávajú ísť sami. Aby sa na zájazde necítili osamote, všetci prídeme solo. Spolu potom vytvoríme skupinu otvorených a rovnako zmýšľajúcich ľudí. Nechoď sám, pridaj sa k nám. K skupine solo ľudí, ktorých si želáš stretnúť na cestách. A môžeš prísť aj s kamarátmi. V SoloYolo sme totiž všetci kamaráti.

Nielen kam, ale aj s kým

Jedinečnosť v organizovaní poznávacích zájazdov. SoloYolo zájazdy nie sú len o cestovaní. Ich dôležitým prvkom je aj spoznávanie inšpiratívnych ľudí. Nejdeme teda iba spoznávať novú destináciu, ale i získavať nových priateľov a spolu zažívať unikátne dobrodružstvá v exotických krajinách. Práve preto skupina solo ľudí. SoloYolo ju vytvorí a vy sa už len pripojíte. K rovnakým cestovateľským nadšencom ako ste vy. Hľadať sa nemusíte, SoloYolo vás už našlo.

V SoloYolo sú sprievodcom zážitky.

Zájazdy, ktoré sprevádza nielen skúsený sprievodca, ale hlavne nezabudnuteľné yolo zážitky. Sprievodca sa stane vašim kamarátom od prvého momentu. Kamarátom, ktorý vás bude viesť bohatým programom zájazdu a zároveň zabezpečí vašu maximálnu bezpečnosť. Zážitky nemusíme hľadať, oni nájdu nás. A budú nás sprevádzať po celý čas.

Kultivované cestovanie

Dlhoročné cestovanie nám ukázalo aj temné stránky turistických atrakcií. Naučili sme sa, že nie je turizmus ako turizmus. A tak sa snažíme cestovať inak. Chceme byť rozdielom, ktorý podporuje kultivované cestovanie. Svet nás cestovateľsky vychoval a my mu to chceme vrátiť. Cestovať ekologicky, s láskou k zvieratám, s úctou k ľuďom. Cestovať zodpovednejšie ku krajinám, s pokorou k celému svetu. Aby SoloYolo malo spoločenský význam.

Autentické spoznávanie

Snažíme sa spoznávať krajiny také, aké sú. Pekné stránky, ale i pochmúrne. Garancia autentického spoznávania. SoloYolo prináša zájazdy nabité silnými zážitkami, úchvatnými miestami a emocionálnymi chvíľami. S nami sa nadýchnete čarovnej histórie, dotknete sa fascinujúcich kultúr a spoznáte bežný život v iných krajinách. SoloYolo zájazdy vás vtiahnu do exotík tak autenticky, až zabudnete, že ešte pred pár dňami ste boli zahĺbení do svojich povinností.

SoloYolo prináša jedinečné cestovanie pre solo ľudí. Itineráre zájazdov sú kombináciou všetkého, čo od cestovania očakávame. Vieme, že len historické pamiatky nestačia. Chceme zažiť aj prirodzený život, dotknúť sa prírody, ponoriť sa do hudby, cestovať v čase. Chceme si vychutnať krásy našej planéty. Vieme, že skĺbiť toto všetko nie je jednoduché a treba obetovať aj kúsok svojho času a pohodlia. Ale vieme aj to, že to stojí za to.

Tomáš Vilček