Kto sme

Sme komunita cestovateľov, ktorí svoj život opierajú o filozofiu Yolo - you only live once. A prepájame ju s cestovateľskými zážitkami. Chceme vás vziať na miesta, ktoré nás vo svete ohúrili. Na miesta, na ktorých sa začali písať aj naše cestovateľské príbehy.

Naša cestovná kancelária SoloYolo je mladá, čerstvá a s novým pohľadom na svet. Možno pôsobí trošku malá, ale zdanie klame. Rovnako ako na tomto obrázku. Veľkosť našich zájazdov sa totiž neskrýva v ich počte, ale v kvalite, prepracovanosti a živelnosti.

Jadro nášho tímu tvorí Soňa, Tomáš a maskot Yolko. Soňa už desať rokov pomáha cestovateľom organizovať cesty do sveta. Cez eviza.sk im zabezpečuje letenky, hotely a najmä víza. Tomáš sa v roku 2014 vybral na ročnú cestu okolo sveta s názvom Tomas World Expedition. Pod rovnakým názvom napísal aj knihu, v ktorej zachytáva svoje dobrodružné kroky naprieč piatimi kontinentami.

Je rok 2018 a spolu s vami začíname ďalšiu etapu nášho cestovateľského dobrodružstva. Etapu, ktorá prinesie unikátne zájazdy pre skupiny solo cestovateľov s yolo zážitkami.